Artykuł

Zwiększ sprzedaż dzięki technologii AR

Whitney leaning against a railing on a downtown street

See My Model - jedno narzędzie i wiele zalet

Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci na zwiększenie sprzedaży, lepsze zrozumienie Klienta, a także ograniczenie zwrotów i reklamacji? Poznaj See My Model – platformę, dzięki której będziesz mógł w szybki i prosty sposób wykorzystać nowoczesną technologię bazującą na rozszerzonej i zyskać dużo więcej niż mogłoby Ci się wydawać. Stworzona przez nas aplikacja służy do konwertowania plików 3D do formatu rozszerzonej rzeczywistości (AR) i oprócz wyżej wymienionych korzyści, pozwala na zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku oraz zminimalizowanie czasu potrzebnego na obsługę Klienta.

Rozszerzona rzeczywistość – technologia która zmienia świat

O technologii rozszerzonej rzeczywistości jest głośno już od kilku lat. Wszystko zaczęło się od bardzo prężnego rozwoju technologii wirtualnej rzeczywistości, dzięki której można było, za pomocą okularów VR, wejść do zupełnie innego, wirtualnego świata. AR działa na podobnej zasadzie, ale nie wymaga użycia żadnego specjalistycznego sprzętu, a jedynie urządzenia mobilnego – smartfona lub tableta. Technologia rozszerzonej rzeczywistości polega na łączeniu wirtualnych obiektów z rzeczywistym obrazem. Dobrym przykładem zastosowania technologii AR jest możliwość zobaczenia domu w przestrzeni realnej działki jeszcze na etapie planowania projektu.

Technologia rozszerzonej rzeczywistości jest już teraz wdrażana z sukcesami w przypadku wielu aplikacji mobilnych, ale nie stosuje się jeszcze na szeroką skalę w biznesie. To duży błąd, bowiem AR to możliwość zyskania ogromnej przewagi nad rynkowy konkurentami.

Stań się liderem w swojej branży

Wśród przedsiębiorstw, które szukają nowych form rozwoju, technologia rozszerzonej rzeczywistości może wydawać się być droga, niedostępna albo trudna we wdrożeniu. Nic bardziej mylnego. Tego typu mity chcielibyśmy teraz obalić i pokazać, że każdy, niezależnie od branży, może wdrożyć ją do swojego biznesu w prosty i szybki sposób, a efekty przyjdą dużo szybciej niż mogłoby się wydawać.

To Ty decydujesz jak wykorzystasz rozszerzoną rzeczywistość w swoim biznesie

Możliwości zastosowania technologii rozszerzonej rzeczywistości są tak właściwie nieograniczone. Dzięki niej można zaprezentować produkt w sklepie internetowym w zupełnie nowej formie, zwizualizować instalacje różnego typu podczas budowania budynku albo przeanalizować rozkład pomieszczeń i układ mebli w niewykończonym mieszkaniu. Wszystkie te możliwości będą wiązały się z ograniczeniem Twojego czasu, kosztów i pracy, co jest niezwykle istotne w szybko i prężnie rozwijających się przedsiębiorstwach.

Odkryj swoją pracę na nowo

Jeżeli Twój biznes cechuje się tym, że dużo czasu poświęcasz na kontakt z potencjalnymi Klientami, a pomimo to proces decyzyjny jest dłuższy niż tego oczekujesz, technologia AR może być dla Ciebie możliwością na zupełnie nowe podejście. Ze względu na ograniczenie niezbędnego czasu, nie będziesz musiał już zajmować się rozwojem działu obsługi Klienta, a to zminimalizuje stałe koszty. Dzięki zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości, Twój Klient dużo szybciej i o wiele bardziej precyzyjnie będzie mógł poznać Twój produkt już na etapie samego zainteresowania. Ty i Twój zespół ograniczycie czas potrzebny na prezentację produktu, a dzięki temu, będziecie mogli zająć się zupełnie innymi aspektami, które są równie istotne z poziomu widzenia przedsiębiorstwa - wdrażaniem nowych produktów, automatyzacją procesów czy skalowaniem.

Korzystasz tylko wtedy gdy chcesz

Dedykowane wdrożenie narzędzia bazującego na technologii rozszerzonej rzeczywistości może być bardzo skomplikowane, kosztowne i czasochłonne. My, tworząc See My Model, chcieliśmy uprościć ten proces do niezbędnego minimum. Nasze narzędzie działa w technologii webowej, tzn. nie musisz instalować żadnego oprogramowania – wystarczy przeglądarka i gotowy model 3D. Nasza platforma zrobi wszystko za Ciebie, a Ty w czasie nie dłuższym niż 2-3 minuty, otrzymasz gotowy link do produktu, który będziesz mógł wysłać do swojego Klienta za pomocą wybranego komunikatora, maila lub smsa. Narzędzie działa w modelu subskrypcyjnym – wykupujesz dostęp i korzystasz z niego tylko wtedy gdy tego potrzebujesz.

Przetestuj przez 14 dni za darmo

Rozumiemy, że wdrożenie nowych technologii wiąże się z dużą dozą niepewności, dlatego też chcąc wyjść naprzeciw naszym Klientom, wprowadziliśmy 14 dniowy okres testowy, dzięki któremu można przetestować narzędzie i wykorzystać wszystkie jego możliwości za darmo. W tym czasie, zespół See My Model pozostanie do dyspozycji i rozwieje wszelkie wątpliwości, a także pomoże we wdrożeniu.

Potrzebujesz pomocy we wdrożeniu?

Jeżeli nie jesteś pewny czy będziesz w stanie samodzielnie przeprowadzić proces wdrożenia technologii rozszerzonej rzeczywistości w swoim biznesie, nasz zespół może zająć się tym kompleksowo i oszczędzić Twój cenny czas. Wystarczy, że do nas napiszesz, a my pokażemy Tobie jak może wyglądać nasza współpraca od momentu przygotowania odpowiednich modeli 3D, aż po ich wdrożenie na Twojej stronie internetowej.

Chcesz zobaczyć jak to wygląda w praktyce?

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wdrożyć nasze narzędzie u producenta mebli – marki Helvetia, a także u producenta schodów – firmy Iniron. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, byliśmy odpowiedzialni za kompleksową obsługę, włącznie z przygotowaniem modeli 3D.
Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o możliwościach i szansach jakie możesz zyskać dzięki wdrożeniu technologii rozszerzonej rzeczywistości w Twoim biznesie.