Projekty dofinansowane z funduszy UE.Unia Europejska Union

Branże stosujące AR

Przykłady

Rozszerzona rzeczywistość odnajdzie zastosowanie w każdej branży. Zobacz jak robią to dziś inne firmy w celu zwiększenia zadowolenia swoich klientów i wyników sprzedaży.

Przemysł
Wyposażenie wnętrz
Projektowanie

Drzwi Cal

"Państwa produkt pomógł nam dotrzeć do Klientów CAL prawdziwe drzwi w punktach obsługi Klienta. Powierzchnia ekspozycyjna drzwi jest zawsze określona. See My Model, dzięki rozwiązaniu AR, likwiduje te ograniczenia. Klient już nie musi sobie wyobrażać wymarzonego produktu. Widzi go tu i teraz. Na swoim smartfonie. W kontekście własnego domu."

FJORDD

"Szukaliśmy rozwiązania takiego jak See My Model, żeby klient mógł nie tylko zobaczyć produkt w 3D, ale przede wszystkim przymierzyć go do swojego wnętrza. Rozwiązanie See My Model zapewnia nam budowanie wartości dodanej dla klienta, dając mu również możliwości wyboru i zabawy produktem. Wierzymy, że takie rozwiązania to absolutne „must have” dla firm produkujących elementy do wnętrz. Współpraca od samego początku jest nie tylko miła, ale i niezwykle sprawna, a samo rozwiązanie w zakresie obsługi bajecznie proste. Z czystym sumieniem mogę je polecić!"

Helvetia

"Firma Helvetia postanowiła udostępnić swoim klientom trójwymiarowy model 3D na stronie internetowej z możliwością wstawienia go w dowolnej przestrzeni dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Nasze rozwiązanie pomaga ich klientom podjąć decyzje czy dany produkt pasuje do ich przestrzeni. Aktualnie wykonaliśmy dla nich 50 modeli w czterech kolekcjach."

SONNIGER LOGO
INIRON LOGO
REAL DOORS LOGO
NIEMANN LOGO
MERON LOGO
IMPERIO LABORATORIES LOGO
SONNIGER LOGO
INIRON LOGO

Skontaktuj się z nami

© 2022 See My Model. All Rights Reserved.