Projekty dofinansowane z funduszy UE.Unia Europejska Union

Branże stosujące AR

Przykłady

Rozszerzona rzeczywistość odnajdzie zastosowanie w każdej branży. Zobacz jak robią to dziś inne firmy w celu zwiększenia zadowolenia swoich klientów i wyników sprzedaży.

Przemysł
Wyposażenie wnętrz
Projektowanie

Drzwi Cal

"Państwa produkt pomógł nam dotrzeć do Klientów CAL prawdziwe drzwi w punktach obsługi Klienta. Powierzchnia ekspozycyjna drzwi jest zawsze określona. See My Model, dzięki rozwiązaniu AR, likwiduje te ograniczenia. Klient już nie musi sobie wyobrażać wymarzonego produktu. Widzi go tu i teraz. Na swoim smartfonie. W kontekście własnego domu."

FJORDD

"Szukaliśmy rozwiązania takiego jak See My Model, żeby klient mógł nie tylko zobaczyć produkt w 3D, ale przede wszystkim przymierzyć go do swojego wnętrza. Rozwiązanie See My Model zapewnia nam budowanie wartości dodanej dla klienta, dając mu również możliwości wyboru i zabawy produktem. Wierzymy, że takie rozwiązania to absolutne „must have” dla firm produkujących elementy do wnętrz. Współpraca od samego początku jest nie tylko miła, ale i niezwykle sprawna, a samo rozwiązanie w zakresie obsługi bajecznie proste. Z czystym sumieniem mogę je polecić!"

Helvetia

"Firma Helvetia postanowiła udostępnić swoim klientom trójwymiarowy model 3D na stronie internetowej z możliwością wstawienia go w dowolnej przestrzeni dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Nasze rozwiązanie pomaga ich klientom podjąć decyzje czy dany produkt pasuje do ich przestrzeni. Aktualnie wykonaliśmy dla nich 50 modeli w czterech kolekcjach."

KROFAM
INIRON LOGO
REAL DOORS LOGO
NIEMANN LOGO
MERON LOGO
IMPERIO LABORATORIES LOGO
SONNIGER LOGO
PCSS LOGO
EBS Project LOGO
KAZARO LOGO
KEDA MEBLE LOGO
ENTELO LOGO
4Nature Systems LOGO
Mostostal
Kubilu Pasaulis LOGO
KROFAM
INIRON LOGO

Skontaktuj się z nami

Rozwiązania

Cennik

Wsparcie

KontaktSamouczekDokumentacjaFAQ
See my model logo small

Bądźmy w kontakcie.

linkedinfacebookyoutube

© 2024 See My Model. All Rights Reserved.