Projekty dofinansowane z funduszy UE.Unia Europejska Union

Konfigurator 3D produktu

Pozwól swoim klientom na zakup wymarzonego produktu.

Oferujemy dedykowane webowe konfiguratory produktowe, które zapewnią Tobie i Twoim klientom:

  • niezrównaną jakość,
  • interaktywność i zaangażowanie w proces zakupowy,
  • spersonalizowanie oferty.

Otrzymają oni możliwość łatwego dostosowywania zamówień, co zwiększy ich zaangażowanie i Twoje szanse zakupowe. Dzięki pełnej kontroli nad wyborem parametrów tj. kolorów, wzorów i opcji dodatkowych stworzą oni idealnie dopasowane produkty do swoich preferencji.

Nasz zespół ekspertów służy profesjonalnym wsparciem, dostosowując konfigurator do Twojej branży i specyficznych potrzeb.

Product configurator

Konfiguratory 3D

Drzwi
Drzwi
Balie wodne
Balie wodne
Ogrody
Ogrody
Okna
Okna
Meble
Meble
Planner
Planner
Ubrania
Ubrania

Dlaczego warto z nami współpracować?

Konfiguratory 3D

Nasze webowe konfiguratory wspierają technolgię rozszerzoną rzeczywistość (AR), a dedykowany format .smm zabezpiecza Twoje modele 3D.

Skalowalnośc

Projektując rozwiązania dla Ciebie bierzemy pod uwagę jego późniejszą możliwość skalowalności oraz automatyzację. Ograniczając koszty wdrożenia i rozbudowy do minimum.

Kompleksowość wdrożenia

Współpraca z nami pozwoli Ci na minimalne zangażowanie zasobów własnych ze względu na kompleksowy zakres od Modelowania 3D, Projektowania Designu (UI/UX), Developmentu i Implementacji.

Dokładny kosztorys

Przygotowujemy wycenę rozwiązania według Twoich potrzeb. Sam zdecydujesz, które funkcjonalności są dla Ciebie odpowiednie.

Zapytaj o wycenę

Eryk Filip

Eryk Filip

Account Manager

efilip@seemymodel.com+48 665 399 566
Umów spotkanie

Jak wygląda współpraca?

Ustalamy zakres

Przeprowadzimy konsultacje jakie produkty i jakie funkcjonalności oczekiwałbyś dla swoich klientów.

1
2
3
Implement AR - Step 1Implement AR - Step 2Implement AR - Step 3

Konfigurator 3D produktów – personalizacja na nowym poziomieOdkryj nieograniczone możliwości personalizacji z naszym konfiguratorem 3D. Teraz każdy może stać się projektantem swoich marzeń, tworząc produkty, które idealnie odpowiadają ich unikalnym preferencjom. Niezależnie od tego, czy chodzi o wybór koloru, materiału czy rozmiaru, nasz konfigurator umożliwia precyzyjne dopasowanie każdego detalu. Personalizacja na tym poziomie oznacza nie tylko więcej satysfakcji, ale także głębsze połączenie między produktem a klientem.

AR w służbie sprzedażyWejdź w świat, w którym AR rewolucjonizuje zakupy online. Dzięki wbudowanemu konfiguratorowi 3D na stronie seemymodel.com wykorzystującemu rozszerzoną rzeczywistość klienci mogą „przymierzać” produkty w wirtualnym świecie, co jest korzystne dla wielu branż, w których wymagane jest precyzyjne dopasowanie, w tym branża modowa czy meblowa, ale nie tylko. To doświadczenie nie tylko uatrakcyjnia proces zakupowy, ale również znacząco zwiększa zaufanie klientów do ich decyzji.

Analiza danych dla lepszego biznesu dzięki wykorzystaniu konfiguratora 3DW świecie e-commerce dane są kluczem do sukcesu. Nasz konfigurator 3D produktów dostarcza cennych informacji, które pomagają zrozumieć preferencje i zachowania zakupowe Twoich klientów. Analizując te dane, możesz lepiej dostosować swoją ofertę, zwiększając jej atrakcyjność i efektywność sprzedaży. Z nami będziesz miał pewność, że Twoja oferta jest zawsze jeden krok przed oczekiwaniami rynku.

Przeczytaj o tym na blogu

Konfigurator 3D produktów dla stron na Shoperze
Article: Konfigurator 3D produktów dla stron na Shoperze

W dobie cyfrowej transformacji rynku konfiguratory 3D stają się kluczowym elementem wyróżniającym e-sklepy na tle konkurencji.

Konfigurator 3D produktów dla WordPress
Article: Konfigurator 3D produktów dla WordPress

W dzisiejszym świecie zakupów online kluczowym jest dostarczenie klientowi unikalnych doświadczeń zakupowych, które wykraczają poza tradycyjne „kliknij i kup”.

3D dla e-commerce: jak zwiększyć sprzedaż za pomocą wizualizacji?
Article: 3D dla e-commerce: jak zwiększyć sprzedaż za pomocą wizualizacji?

W epoce cyfrowego handlu, gdzie konkurencja jest nieustannie na wysokim poziomie, a oczekiwania klientów rosną, kluczowym czynnikiem sukcesu w e-commerce staje się ...

Rozwiązania

Cennik

Wsparcie

KontaktSamouczekDokumentacjaFAQ
See my model logo small

Bądźmy w kontakcie.

linkedinfacebookyoutube

© 2024 See My Model. All Rights Reserved.