Projekty dofinansowane z funduszy UE.Unia Europejska Union

faq

Wciąż jakieś kwestie pozostają dla Ciebie niejasne? Mamy nadzieje, że znajdziesz na nie odpowiedź w poniższych sekcjach najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi poniżej koniecznie do nas napisz - odpowiemy natychmiast i uzupełnimy FAQ o Twoje pytanie.

Użycie

1

Jakie produkty mogę pokazać w rozszerzonej rzeczywistości?

Tak naprawdę każdy. Każdy produkt nadaje się do pokazania w rozszerzonej rzeczywistości (AR), od niewielkich urządzeń AGD, poprzez produkty urządzenia wnętrz, produkty sklepów internetowych, samochody, hale magazynowe do domów czy mieszkań. Jedynym ograniczeniem jest waga modelu, która w celu komfortowego użytkowania powinna ograniczać się do kilkudziesięciu MB.

2

Kto stworzy treści AR i zaimplementuje je na mojej stronie?

My i nasz zespół albo Ty. Nasz system został stworzony w sposób umożliwiający każdej osobie korzystającej z oprogramowania 3D na swobodne dostosowywanie modeli 3D do AR. Jeśli nie posiadasz takiego specjalisty skontaktuj się z nami a przygotujemy modele 3D dla Ciebie i zaimplementujemy je na Twojej stronie.

3

Jak długo to zajmie?

Ok. 1 dnia. Jest to uzależnione od ilości i skomplikowania, ale jeśli tylko dostarczysz niezbędne dane, stworzenie modelu 3D powinno zająć 1-2 dni natomiast grupy modeli do około tygodnia.

Usługi

4

Czy proces wdrożenia AR jest trudny?

Nie. Jak już wcześniej wspominaliśmy nasze narzędzie ma na celu maksymalne uproszczenie całego procesu. Jeśli stworzyłeś sam stronę na gotowym CMS, jest duże prawdopodobieństwo, że posiadamy dedykowany plugin. Jeśli Twoja strona jest dedykowana, Twój webmaster nie będzie miał problemu ze wstawieniem modelu dzięki wygenerowanemu kodowi JS z naszego systemu. Natomiast jeśli nie posiadasz specjalisty, możemy wdrożyć nasze rozwiązanie na Twojej stronie za Ciebie.

5

Czy potrzebuję jakiejś aplikacji żeby korzystać z tego rozwiązania czy bazuje ono na stronie internetowej?

Nie, to rozwiązanie jest web-based interface czyli interfejsem internetowym. Nasze rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, żeby zminimalizować potrzebę instalacji dodatkowych aplikacji. Viewer 360 stopni nie potrzebuje, żadnej aplikacji. Tryb AR wykorzystuje twoje systemowe oprogramowanie AR. Jeśli urządzenie (tj. telefon, tablet, komputer) wspiera rozszerzoną rzeczywistość możesz ewentualnie potrzebować zaktualizować oprogramowanie. Nasz system poinformuje Cię o tym jeśli coś będzie nie tak.

6

Jaki jest koszt wdrożenia rozszerzonej rzeczywistości (AR)?

Od 200 pln/mc. Wszystko zależy od zakresu naszej współpracy. Przy samodzielnych wdrożeniach i korzystaniu jedynie z naszej platformy całkowity koszt to 200-500 zł miesięcznie. Natomiast jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy stworzeniu modeli oraz implementacji na stronę lub masz więcej niż 100 modeli, dokonujemy indywidualnej wyceny.

Wdrożenie

7

Jakie branże może wspierać rozszerzona rzeczywistość (AR)?

Wszystkie, które mają fizyczny produkt. Mamy przykłady wykorzystania w niemal każdej branży, która jest związana z produktem fizycznym. Najbardziej popularne są branże związane ze sprzedażą mebli oraz wystrojem wnętrz jak okna schody, drzwi czy home design. Nie brakuje jednak rozwiązań przemysłowych tj. HVAC, Konstrukcje stalowe, elementy maszyn, projektowanie. Zależy nam na otworzeniu możliwości wykorzystania AR dla każdej branży, dla każdego, komu zależy na nowoczesnym i lepszym prezentowaniu swojego produktu klientowi przed zakupem.

8

W jaki sposób wdrożenie rozszerzonej rzeczywistości (AR) wpłynie na wzrost mojej sprzedaży?

Rozszerzoną Rzeczywistość musimy traktować na równi z innymi narzędziami informacyjnymi takimi jak rendery i zdjęcia produktów, informacje techniczne, ładny wystrój strony. Celem naszego rozwiązania jest też zwiększenie pewności zakupowej klienta oraz atrakcyjności produktu na tle konkurencji. Z naszych statystyk wynika, że około 20-35% użytkowników wyświetla modele w swojej przestrzeni. Dzięki temu Państwa produkt stanie się bardziej zapamiętywany a klient rzadziej dokona zwrotu dokonanego zakupu

9

Jak można wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość (AR) żeby zwiększyć ruch na stronie internetowej www?

Bardzo łatwo. Nasze rozwiązanie może wspierać standardowe działania marketingowe na Social Mediach, broszurach itp. Oprócz bezpośredniego zachęcania do odwiedzenia strony w ten sposób, w pakiecie biznesowym jest możliwość dodania własnego logo z przekierowaniem na stronę produktu lub firmy. Poza tym klienci chętnie korzystają z rozszerzonej rzeczywistości, kiedy mogą dopasowywać produkt do własnej przestrzeni.

Korzyści

10

W jaki sposób wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości (AR) wpłynie na skrócenie czasu podejmowania decyzji zakupowej przez mojego klienta

Zgodnie z badaniami aż 70% populacji ma problem z podejmowaniem decyzji. Dlatego tak ważne jest angażowanie klienta w ten proces dzięki rozszerzonej rzeczywistości i budowanie jego przekonania do produktu. Nic tak nie upewnia nas w zakupie jak zobaczenie go w docelowym środowisku.

11

Czy jak mam produkty w 3D to mogę je zaimplementować samemu?

Tak, jeśli tylko posiadasz odpowiednio przygotowany format pliku wspieranego przez nas system możesz zalogować się i dostosować model samemu.

12

W jakich formatach powinny być moje produkty, aby je zaimplementować do AR?

Aktualnie wspieramy następujące formaty: Obj. Fbx. Glb. Gltf. Stl. Sld. Max. Blend. 3dm. Skp.

Rozszerzona rzeczywistość

13

Czy modele mogą się poruszać/animować?

Oczywiście. Jest możliwość zaanimowania modelu o ruchome akcje, które będą się odtwarzać w pętli.

14

Czy moi klienci mogą zamieścić moje modele na swoich stronach?

Tak , jeśli tylko posiadasz wykupiony pakiet biznesowy lub standard jest możliwość użytkowania komercyjnego. Wyświetlenia na stronach klientów będą się liczyć do Twojego konta.

15

Dlaczego nie mam przycisku do wstawiania modelu w AR na telefonie?

Być może jest to spowodowane brakiem wsparcia technologii Rozszerzonej Rzeczywistości przez twój telefon.

Jak użyć

16

Jak można wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość (AR) przy projektowaniu mieszkań i domów?

Dzięki naszej platformie jesteś wstanie na każdym etapie szybciej konsultować postępy z klientem. Za pomocą generowanego linku możesz mu wysłać projekt lub jego część, żeby klient zobaczy efekt twojej pracy. Nie potrzebujesz już czasochłonnych renderingów lub tworzenia dokumentacji a klient łatwiej wyobrazi sobie efekt końcowy.

17

Jak można wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość (AR) w e-commerce?

Wspierając sprzedaż, ułatwiając klientowi podjęcie decyzji, minimalizując zwroty – to 3 najważniejsze argumenty za wykorzystaniem AR w e-commerce. Rozszerzona rzeczywistość to idealne uzupełnienie platform e-commerce. Dzięki nam masz możliwość przedstawienia swojego produkt nie tylko w postaci płaski zdjęć, ale również w 3D w przeglądarce. Dodatkowo jednym przyciskiem klient sprawdzi twój produkt w swoim domu przed zakupem.

18

Jak można wykorzystać rozszerzoną rzeczywistość (AR) w branży nieruchomości?

Wyobraź sobie, że dajesz klientowi wstępną możliwość przejścia się po mieszkaniu przed umówieniem się na wizytę w mieszakaniu/domu. Klient, ma możliwość wstawienia obiektu w swojej okolicy i przejściu się po nim. Dzięki temu, kiedy zadzwoni, żeby się z Tobą spotkać w realnym obiekcie będzie już bardziej zdecydowany. Ty natomiast nie będziesz tracić niepotrzebnie czasu na spotkania.

Skontaktuj się z nami

Rozwiązania

Cennik

Wsparcie

KontaktSamouczekDokumentacjaFAQ
See my model logo small

Bądźmy w kontakcie.

linkedinfacebookyoutube

© 2024 See My Model. All Rights Reserved.